Vali Kamçı İl Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti

Vali Süleyman Kamçı, İl Jandarma Komutanlığı ziyaret ederek, askerlerle bir araya geldi ve onlarla öğle yemeği yedi.
Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, 12 Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün ve Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta ile İl Jandarma Komutanlığına gelen Vali Kamçı’yı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hüseyin Sevim ve rütbeli personel karşıladı. Ziyarette ilk olarak Şeref Defteri’ni imzalayan Vali Kamçı daha sonra İl Jandarma Komutanı Sevim’in makamına geçerek bilgi aldı.
İl Jandarma Komutanı Sevim, Vali Kamçı’ya ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, İl Jandarma Komutanlığı ile ilgili kendisine genel brifing verdi. İlimiz Jandarma Bölgesi sorumluluk alanı içerisinde yaşanan genel asayiş olayları ile ilgili bilgi aktaran J. Albay Sevim personel durumu, genel asayiş tedbirleri ile ilgili de kendisini bilgilendirdi.
İl Jandarma Komutanı J. Albay Sevim’in brifingi sonrası, askerlerle bir araya gelen Vali Kamçı, onlarla yemek yiyerek bir süre sohbet etti.
Vali Kamçı, gerçekleştirdiği ziyaret sonrası İl Jandarma Komutanlığından ayrıldı. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.