Başkan Çolakbayrakdar: “Kentsel dönüşümün her aşamasını takip ediyoruz”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Ziya Gökalp Mahallesi’nde yapımı devam eden konutları inceledi.

 
Başkan Yardımcısı Ali Bulu ve sorumlu birim müdürleri ile birlikte kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İncelemeler sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade etti. başkan Çolakbayrakdar, “İlçe sakinlerimizin daha mutlu ve daha huzurlu bir şekilde yaşaması için Kocasinan da daha modern binalar inşa ediliyor. Çok hızlı bir şekilde konutlar yükseliyor. Kentsel dönüşüm projelerin başından sonuna kadar takip ediyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak projenin planlanmasından konutların hak sahiplerine teslim edileceği sürece kadar her turlu aşamasında yer alıyoruz. Yeni Kayseri’yi Kocasinan’da kurma noktasında olağan gayretlerle çalışmalarımız devam ediyor.” diye konuştu.
“Kocasinan sakinleri için daha modern, daha güvenli, daha sağlıklı, daha konforlu konutlar ve yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz.” diyen Başkan Çolakbayrakdar kentsel dönüşüm projelerinin Kayseri’ye büyük atılımlar yaptıracağını ve tarihe geçecek projeler olacağını sözlerine ekledi.

1 (İHA/KAYSERİ-İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.