Başkan Palancıoğlu, Kadın Kültür Merkezini Talaslı kadınlara tanıttı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu yakında açılışı yapılacak olan Kadın Kültür Merkezi ve Kapalı Çocuk Parkını Talaslı kadınlara gezdirerek bilgiler verdi. Başkan Palancıoğlu projenin kadınlar için büyük hizmet olduğunu söyledi.
Bilgilendirmeden önce kadınlara göreve geldiği günden beri gerçekleştirilen ve planlanan projeleri anlatan Başkan Palancıoğlu, “Yeni nesil oyun grubunu her mahallemize kurduk. 12 tane yeni kavşak yaptık. En önemli şey imar revizyonu. Geldiğimiz günden beri bir dantel gibi Talas’ı işledik. Talas’ta en büyük sorun okul, cami, sağlık ocağı, otopark alanları. Bu eksikleri gidermeye çalışıyoruz. Cami, okul ve sağlık ocağı yaptık. Yeşil alanlarımız parça parçaydı. Kesintisiz yeşil alan olan parklarımız ortaya çıkacak. Kadın Kültür Merkezimiz sabah saat 08.00’da başlayacak akşam da 22.00’a kadar hizmet verecek. Burda hem spor yapacaksınız hem eğitim alacaksınız. Aynı anda dışarıda işleriniz olduğunda çocuklarınızı maksimum üç saat buraya bırakabileceksiniz. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla bakılacak.”dedi.
Başkan Mustafa Palancıoğlu, Kadın Kültür Merkezinin yanında yeni yapılan belediye yemekhanesini, Tablakaya Sokak Sağlıklaştırma Projesini gezdirerek restorasyonu tamamlanan Talas Kabul Evi hakkında da bilgiler verdi. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.