“Bünyan ömründe görmediği hizmeti, ömründe görmediği iş makinesini gördü”

Bünyan’da devam eden hizmet atağına esnafın yorumu, “Bünyan ömründe görmediği hizmeti ömründe görmediği iş makinesini gördü” oldu.

 
Bir yıldan daha kısa sürede doğalgaza kavuşan, içme suyu hatları yenilenen ve enerji nakil hataları yer altına alınan Bünyan’da sıcak asfalt çalışmaları da başladı. Vatandaşlarla sürekli iç içe olan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu’na Bünyanlı esnaf ve vatandaşlardan da destek ve dua yağıyor. Sık sık esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla sohbet ve istişarelerde bulunan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Bünyan Belediyesi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde yürütülen çalışmalar çerçevesinde ilçe tarihinin en büyük ve en kapsamlı sıcak asfalt çalışmalarının başladığını bildirdi.
Başkan Gülcüoğlu “Şahsım ve ilçem adına yapılan yatırımlar ve her zaman hissettiğimiz destekleri için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik’e teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan hizmetlerde vatandaşların her zaman destekçileri olduğunu kaydeden Başkan Şinasi Gülcüoğlu;“Sabrınız ve dualarınızdan dolayı tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle Bünyan bir vizyon değişikliği yaşıyor gelecek sene de çok işimiz var. Artık Bünyan’da modern şehircilik adına vatandaşımızın günlük yaşamda hak ettiği kalite ve konforun kendisine sunulması anlamında İnşallah çok daha güzel günler bizi bekliyor. Tabi bütün bunlar nasıl oluyor sizlerin duası ve sabrı ile oluyor. Belki riski biz yükleniyoruz ama bunlar sizin sabrınız ve duanızla oluyor.Alt yapının geldiği yerde bir takım sorunlar sıkıntılar oluyor buna katlanıyorsunuz cefa çekiyoruz. Allah’ın izniyle güzel günler geliyor artık çok az kaldı. Ben tekrar anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yapılan hizmetleri hayranlıkla izlediklerini ve gerçekten Bünyan’da tarih yazıldığını ifade eden vatandaş ve esnaflar ise “Abiyene bir tabirle yapılanlar gerçekten deli cesareti isteyen işler. Alt yapı her belediye başkanın göze alıp girebileceği bir hizmet değil. Başkanlar yer altından korkarlar ama başkanımızın özel gayret ve teşebbüsü bire bir ilişkileri sonuçta Bünyan ömründe görmediği hizmeti ömründe görmediği iş makinesini gördü. Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.