ERÜ Çocuk Hastanesi KİT Ünitesi’ne hayırsever katkısı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Çocuk Hastanesi Kemik İliği Ünitesi’nde hayırsever bağışı ile yeniden tefriş edilen 3 hasta odasının açılışı yapıldı.
Açılışa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Hakan Poyrazoğlu, Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret Doğru, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt, akademisyenler ve hayırsever Nazım Öncel katıldı.
Açılışta konuşan Başhekim Prof. Dr. Kudret Doğru, Çocuk Hastanesi KİT Ünitesi’nde 3 hasta odasının tefrişatını yapan hayırsever Nazım Öncel’e teşekkür etti. Başhekim Doğru, “Üniversite hastanesi olarak hayırseverlerimize çok şey borçluyuz. Hastanemize her türlü desteği veriyorlar. İsteklerimizi yerine getirmeye çalışıyorlar. O yüzden hayırseverlerimize minnet borçluyuz” dedi.
Başhekim Doğru’ya kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden hayırsever Nazım Öncel ise ellerinden geldiği müddetçe hastaneye hayır yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Konuşmaların ardından tefriş edilen odaların açılış kurdelesi kesildi ve hayırsever Nazım Öncel’e plaket takdim edildi. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.