Forum Kayseri’de bir oda dolusu hediye sahibine teslim edildi

Şehrin yaşam merkezi Forum Kayseri’nin Tahmin Et, Kazan kampanyasında Tahmin Et Kazan kampanyasında bir oda dolusu eşyanın bulunduğu odadaki eşyaların değerine en yakın tahminde bulunan Rumeysa Aktoprak’a hediyeleri teslim edildi.
Hediyelerle dolu odadaki hediyelerin tutarını tahmin etmeye çalışan Kayserililer, bir oda dolusu hediyenin sahibi olmak için yarıştı. Odada bulunan ürünlerin toplam fiyatına en yakın tahmini yapan Rumeysa Aktoprak, 18 bin 859 TL değerindeki bir oda dolusu hediyeyi kazanan şanslı kişi oldu.
Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, eğlenceli kampanyalarıyla Kayserililere kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tahmin Et Kazan kampanyası Kayserililer tarafından büyük ilgi gördü. Tahmin Et Kazan kampanyası kapsamında hediyelerle dolu odaya giren ziyaretçiler belirlenen süre içerisinde odada bulunan ürünlerin toplam fiyatlarını tahmin etmeye çalıştı. Etkinlik sonunda odadaki ürünlerin toplam tutarına en yakın tahmini yapan Rumesya Aktoprak, 18 bin 875 TL tahmin ile bir oda dolusu hediyenin sahibi oldu. Beyaz eşya seti, LED TV, mobilya, altın takı seti ve daha bir çok üründen oluşan hediyelerini teslim aldı. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.