Kaymakam Duru, Dikmen Mahallesi’ni ziyaret etti

Develi Kaymakamı Murat Duru vekaleten baktığı Yahyalı İlçesi Dikmen Mahallesini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Kaymakam Duru,mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
Develi Kaymakamı Murat Duru ziyaret ile ilgili olarak, “Hem Millet-Devlet kaynaşmasını en üst düzeye çıkarabilmek hem de vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit edip çözüm bulmak amacıyla Develimize ek olarak görev yaptığım Yahyalı İlçemizin Dikmen Mahallesini (köyünü) ziyaret ettik” dedi.
Kaymakam Duru, “Mahalle muhtarımız ve mahallemizin güzel insanları hemşirelerimin sorunlarını dinledikten sonra mahallenizle ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Yine ülkemize ve milletimize emperyalist kan emici kumpasçılarına ve onların gayrimeşru bir şekilde uşaklığına soyunmuş PKK, DAEŞ, DHKPC ve FETÖ/PDY hainlerinin oynadığı oyunlarla ilgili insanımızı aydınlatıcı naçizane bilgi ve görüşlerimizi sunduk. Bu kapsamda her fırsatta sıcak ve samimi sohbet ortamlarında bir taraftan İnsanlarımızın moralini ve öz güvenini yükseltmeye çalışırken diğer taraftan da emperyalist kumpasçıların ve onların uşaklığına soyunmuş kanı bozuk hainlerin oyunlarına panzehir olacak. Milletle Devletin el ele gönül gönüle olması gerektiği, hava ve suya ne kadar ihtiyacımız varsa bilinçli bir şekilde birlik ve beraberliğimize de o kadar ihtiyacımız olduğunu, çocuklarımızı inançlı ve çağın gerektirdiği donanımda yetiştirmemiz gerektiğini, çocuklarımızın geleceği ve ülke ekonomimiz için üretken bir şekilde hep beraber çok ama çok çalışmamız gerektiği
tavsiyelerinde bulunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.