Kaymakam Murat Duru şehit ailelerini ziyaret etti

Develi Kaymakamı Murat Duru ve eşi Elif Duru ile birlikte şehit ailelerinin evlerine ziyarette bulundu.
Develi Kaymakamı Murat Duru ve eşi Elif Duru, 1989’da Siirt Eruh’ta şehit edilen Ömer Mavi’nin annesi Solmaz Mavi ile 1993’de Ağrı’da şehit edilen Selçuk Özdil’in anne ve babasını ziyaret etti.
Develi Kaymakamı Murat Duru ziyaretle ilgili yaptığı açıklamasında, “Eşim Elif ile beraber meslek hayatımızın bugüne kadar ki sürecinde düzenli periyotlarla vatan için toprağa düşmüş şehitlerimizin kutsal emanetleri olan şehit yakınlarımızı ziyaret edip mübarek ellerini öpüyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz Cuma günü bölücü, hain, alçak ve kanlı terör örgütü PKK tarafından 1989’da Siirt Eruh’ta şehit edilen Ömer Mavi’nin annesi Solmaz anamızı ve 1993’de Ağrı’da şehit edilen Selçuk Özdil’in anne ve babasını ziyaret ettik. Bugün ise 1996 yılında şehit edilen Murat Dağdelen’in anesi Hamiyet anamızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde şehitlerimizin yakınları ile sıcak, samimi ve içten sohbetle birlikte onların acılarını elimizden ve dilimizden geldiği kadarıyla hafifletmeye çalışıyoruz. Yine yürekten ve gönülden gelen sevgi ile şehitlerimizin anne ve babasına bizleri de manevi evlatları olarak görmelerini ifade ediyoruz. Hak Teala her daim bizleri şehitlerimize layık olan vatan evlatlarından eylesin inşallah” ifadelerinde bulundu. -İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.