Özden’den Hollanda’ya Tepki

HOLLANDA’NIN YAPMIŞ OLDUĞU UYGULAMAYI SERT BİR DİLLE ELEŞTİREN AK PARTİ KAYSERİ İL BAŞKANI HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN’’HERKES HADDİNİ BİLMELİ’’ DEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

(Fotoğraflı)

KAYSERİ (İHA) – Hollanda’nın yapmış olduğu uygulamayı sert bir dille eleştiren Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’’herkes haddini bilmeli’’ dedi.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Hollanda’nın son derce yanlış bir tutum içerisinde olduğunu ifade etti. Yapılmış olan hareketin ve tavrın ne insan haklarına ne fikir özgürlüğüne ne de demokrasiye yakışmadığını belirten Özden “Bu uygulama faşist bir uygulamadır ve bu kabul edilebilir bir durum değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bunun altında kalmaz. Bunun hesabını sorar. Tüm Avrupa şunu bilmelidir ki; Türkiye Cumhuriyeti Devletine kimse de diz çöktüremez. Hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu gösterme zamanıdır. Herkes haddini bilmelidir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.