SPOR SALONU DEPO OLDU

İlimizde yer alan köklü okullardan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin spor salonu kitap deposu olarak kullanılıyor.Çocukların spor yapmak için kullanmaları gereken spor salonu şimdi depo olarak kullanılmasına öğrenciler tepki gösteriyor.

 

İlimizde uzun bir geçmişe sahip olan basketbol ve voleybol gibi bir çok okul takımı kategorilerinde başarıları bulunan okulun spor salonu öğrencilerden çok kitaplara hizmet veriyor. Okullu Gençler Basketbol ve Okullu Gençler Voleybol kategorilerinde dereceler elde eden ve Türkiye finallerine giden Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin sezon başından beri salonu kullanamadıkları kaydedildi. Okulun spor salonunun kitaplarla dolu olması nedeniyle derslerini arta kalan yerlerde ve bahçede yapan öğrenciler aynı zamanda okullu gençler basketbol ve voleybol müsabakalarına da hazırlanmakta zorluk çekiyorlar. Geçen sene Okullu Genç Erkekler voleybol kategorisinde finallerine kadar yükselen okulun spor salonunda ki  kitapların ne zaman kadar kalacağı merak konusu.

İlyas Kaplan

15151473_1588383731175605_55871665_n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.