Üniversite öğrencileri Başkan Çolakbayrakdar’a sürpriz hazırladı

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar için sürpriz bir klip hazırladı.

 
Yamula Baraj Gölü çevresindeki Kuşçu Marina’nın Kayseri’de sosyal hayatı canlandırdığını ifade eden Erciyes Üniversitesi öğrencileri ve Kampüs TV ekibi, bölgede yaptıkları çekimle Kuşçu’nun tüm güzelliklerini sergiledi. Görüntülere, ERÜ’lü gençlerin Marina sahilinde seslendirdikleri Medcezir şarkısı eşlik etti. Gitarda Ahmet Soylu’nun, Udda Mustafa Çay’ın yer aldığı parçayı seslendiren isim de Mustafa Çay oldu. Klibin Yönetmenliğini ise İletişim Fakültesi’nden Olcay Oğuz yaptı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çolakbayrakdar, üniversite öğrencilerinin kendisi için böyle bir çalışma yapmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, “Gençlerimiz büyük bir özveriyle Yamula Baraj Gölü’nün doğal güzelliklerini tanıtan özel bir klip çekmiş. Doğrusu klibi keyifle izledim. Çektikleri klipte gençlerimiz hem çalıyor hem de söylüyor. Bunun yanında gençlerimiz, farklı bir bakış açısıyla Yamula Baraj Gölü’nün güzelliğini sunuyor. İnanıyorum ki daha önce Kuşçu’yu ziyaret etmemiş olup bu klibi izleyen herkes, oraları gezip görmek isteyecektir. Bu başarılı klip için Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerine, onlara destek olan Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akdağ’a ayrıca Kampüs TV çalışanlarına teşekkür ediyorum. Kendilerinin sürprizlerini Kuşçu’da büyük emekleri olan Kocasinan Belediyesi önceki Başkanlarından Sayın Bekir Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik adına da memnuniyetle karşılıyor bu vesileyle onlara da teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini şöyle tamamladı:
“Bekir Yıldız ve Mustafa Çelik Başkanlığı döneminde Yamula Baraj Gölü’ne önemli yatırımlar yapıldı. Öncelikle başkanlarıma teşekkür ederim. Bizlerde bu yatırımları artırarak devam ettiriyoruz. Yamula Barajı’nın çehresini daha da güzelleştirmek adına birçok yenilik yaptık. Daha modern bazalt döşemeli kaldırımlar, oturma alanları, 7’den 70’e her kesime hitap eden piknik alanları gibi değişik sosyal mekanlar ve imkanlar oluşturduk. Özellikle hafta sonu tatilcilerin akınına uğrayan Yamula Baraj Gölü’nde bungalov evlerle Kuşçu’da bir ‘Tatil Köyü’ kuruyoruz.Ayrıca İlimiz sakinleri ve turistler için trekking yapılabilecek yürüyüş parkurları oluşturduk. Kayseri’nin denizi olarak adlandırılan Yamula Barajı’nın daha güzel bir çehreye kavuşması için aralıksız çalışıyoruz.”

4 (İHA/KAYSERİ-İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.